شنایی با میانگین قیمت لوله پلیکا( بخش دوم)

آشنایی با میانگین قیمت لوله پلیکا( بخش دوم)

همانطور که می دانید قیمت لوله پلیکا به عوامل متعددی بستگی دارد. برای براورد قیمت لوله پلیکا بهترین راه و اولین قدم این است که با فواید این لوله ها و همچنین کاربرد و مشخصات لوله پلیکا آشنا شوید.
در مقالات قبل در مورد قیمت لوله پلیکا اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم. و همچنین در مورد میانگین قیمت لوله پلیکا گفتیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد قیمت لوله پلیکا و همچنین مشخصات و ویژگی های لوله پلیکا اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهیم تا در هنگام خرید اطلاعات لازم در مورد این محصول را در دست داشته باشید.
برخی از کاربرد های لوله پلیکا
لوله پلیکا و لوله های یو پی وی سی به دلیل انعطاف پذیری و مقاومت بسیار بالایی که دارند( حدود ۵۵۰ کیلوگرم) می توانند تحت هر شرایطی فشار را تحمل کنند.
لوله پلیکا بیش از ۱۰۱۴ اهم متر بر سانتی متر خاصیت مقاومتی دارد و می تواند به عنوان عایق عمل کند اما لازم به ذکر است که لوله های یو پی وی سی قابل اتصال به زمین نیستند.
چگالی لوله پلیکا حدود ۱٫۴۳ گرم/ سانتی متر مکعب است. که این حدود یک ششم کمتر از وزن استیل و چدن است.
به همین خاطر هزینه نصب و حمل لوله پلیکا بسیار ارزان خواهد بود.
لوله پلیکا رسانای خوبی برای گرما نیست و این ویزگی یکی از بارز ترین خصوصیات لوله پلیکا است.
لوله پلیکا در برابر مواد شیمیایی تاثیر پذیری ندارد و روغن، چربی، مواد اسیدی، مواد قلیلیی و همچنین سایر مواد شیمیایی نمی توانند بر این لوله ها تاثیر گذار باشند. مقاومت بسیار بالای لوله پلیکا در برابر مواد شیمیایی بسیار معروف و شناخته شده است.
در براورد قیمت لوله پلیکا باید تمامی این موارد و کاربرد های دیگر آن را در نظر گرفت تا بتوان بهترین مبلغ را برای آن در نظر گرفت. قیمت لوله پلیکا با توجه به کیفیت و جنسی که دارد به طور حدودی در هر متر از ۰٫۵ دلار شروع می شود.
قیمت لوله پلیکا در مقایسه با کاربردی که دارد بسیار کم هزینه و ارزان قیمت است

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.

Menu